Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 2/2013

tvt 2 2013

První relace Turnovské televize roku 2013 se točí kolem toho co nás v novém roce čeká nejen co se našich peněženek či zdraví týče. Přiblíží vám tradiční novoroční ohňostroj a u tématu zůstává i reportáž z Městké teplárenské. Nakonec se dozvíte kdo je nominován na starostu města.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Drahota padá na Město Turnov od státu, sama radnice chce být k občanům co nejvíce přívětivá.
  2. Město Turnov oficiálně požehnalo vedení jeho nemocnice, aby jednalo o postupném spojení s Krajskou nemocnicí Liberec.
  3. Přivítat rok 2013 přišlo v Turnově k velkému ohňostroji nejvíce lidí ve čtyřleté tradici novoročního setkávaní na autobusovém nádraží.
  4. Zatím co centrálně vyráběné teplo a teplou vodu města kolem Turnova zdražují, v srdci Českého ráje drží staré nízké ceny.
  5. Představitel turnovských skautů Tomáš Hocke byl zastupitelským klubem Nezávislých nominován na starostu Turnova za Hanu Maierovou, která se stala náměstkyní hejtmana Libereckého kraje. 

Čas : 9,50 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace: v neděli 20. ledna 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 7.1.2013 9:27:41 | přečteno 1180x | Richard Mochal
load