Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 2/2012

tvt 2 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje. 

  1. Nebývale teplý průběh zimy na Turnovsku probouzí předčasně zdejší faunu i floru. Zoolog Zdeněk Mrkáček však nečeká dramatický vývoj ani při příchodu mrazů a sněhu. 
  2. Nové formy občanských průkazů jsou na Městském úřadě v Turnově k mání bez potíží. 
  3. Klienti domova důchodců Pohoda v Turnově vstoupili do roku 2012 s významným pomocníkem, kterým je lůžkový výtah. 
  4. Turnov si připomíná 740 let od svého založení a my si připomínáme stopu historie v našem obrazovém archivu. 
  5. KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 19. ledna 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 10,00 min., STEREO, 144 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 13.1.2012 | přečteno 866x | Richard Mochal
load