Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 2/2011

tvt 2 2011

1) Turnovské zátiší s nahnilou lavičkou 2) Velká voda se tentokrát Turnovu vyhnula 3) Jedinečný Český ráj - další nová kniha Zdeňka Mrkáčka 4)Tankodrom na průjezdu Turnovem 5) Kulturní centrum Turnov Vás zve na pořady, které by Vám neměly uniknout

Veřejnoprávní televize Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, ve všech platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení, se v poslední dekádě ledna 2011 zaměřila na tato témata: 

  1. Turnovské zátiší s nahnilou lavičkou
  2. Velká voda se tentokrát Turnovu vyhnula
  3. Jedinečný Český ráj - další nová kniha Zdeňka Mrkáčka
  4. Tankodrom na průjezdu Turnovem
  5. Kulturní centrum Turnov Vás zve na pořady, které by Vám neměly uniknout

UZÁVĚRKA této relace 20.1.2011, PREMIÉRA příští relace 1.2.2011

Čas : 9,48 min. , STEREO 

Autor: BonusTV


Vytvořeno 24.1.2011 | přečteno 836x | Richard Mochal
load