Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 2/2010

tvt 2 2010

Z obsahu: 1) Turnov objížďkový, 2) Páteční trhy na začátku, 3) Optická síť řadí Turnov mezi digitální elitu, 4) Pozvánka na Staročeské trhy rekapituluje i jejich patnáctiletou historii, 5) Stalo se před 10 roky - povodeň

Druhý blok nové televizní veřejné služby Města Turnova přináší čtrnáctiminutovou relaci zpravodajství a publicistiky, která vám je k dispozici 24 hodin denně 365 dnů na www.bonustv.cz a v kabelové síti PAMICO, zde i ve FULL HD rozlišení.

Z obsahu :

  1. Turnov objížďkový,
  2. Páteční trhy na začátku,
  3. Optická síť řadí Turnov mezi digitální elitu,
  4. Pozvánka na Staročeské trhy rekapituluje i jejich patnáctiletou historii,
  5. Stalo se před 10 roky - povodeň

PREMIÉRA příští relace 1.6.2010

Čas : 14,08 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 21.5.2010 | přečteno 827x | Richard Mochal
load