Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 19/2010

tvt 19 2010

1) Vánoční trhy v Turnově nejen svátkem maloobchodního obratu 2) Jazzová pohádka – filmový klip s Turnovanem Jardou Šolcem 3) Čistá Jizera vánoční - bilancující 4) Zpátky k pramenům Jizery – filmový hold krásám zimní Jizery 5) Zdravice představitelů Města Turnova do roku 2011 6) Svítí kostely českorajské – filmová procházka po štedrovečerních svatostáncích Českého ráje 7) KCT se ohlíží za kulturním rokem 2010

V poslední relaci roku 2010 veřejnoprávní televize Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také naww.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, ve všech platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení, prezentuje vedle publicistiky také malé umělecké žánry v tomto mixu: 

  1. Vánoční trhy v Turnově nejen svátkem maloobchodního obratu
  2. Jazzová pohádka – filmový klip s Turnovanem Jardou Šolcem
  3. Čistá Jizera vánoční - bilancující
  4. Zpátky k pramenům Jizery – filmový hold krásám zimní Jizery
  5. Zdravice představitelů Města Turnova do roku 2011
  6. Svítí kostely českorajské – filmová procházka po štedrovečerních svatostáncích Českého ráje
  7. KCT se ohlíží za kulturním rokem 2010

UZÁVĚRKA této relace 20.12.2010, PREMIÉRA příští relace 10.1.2011

Čas : 14,43 min. STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 21.12.2010 | přečteno 829x | Richard Mochal
load