Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 18/2014

tvt 18 2014

Relace č. 18 tohoto roku vám v bohatém mixu nabídne informace o startu turistické sezóny tradiční akcí Český ráj dětem i pozvánku na atletický Memoriál Ludvíka Daňka. Vrátíme se k nestavbě R35 či křtu knihy o českorajských horolezcích a to není vše ...

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám internetem coby nejuniverzálnější celosvětovou platformou přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata : 

  1. Stovky dětí i dospělých otevřely Český ráj letní sezoně roku 2014.
  2. Odblokuje rozhodnutí nestavět dálnici Turnov-Jičín po mnoho let zaplombované pozemky stovek občanů v trase uvažované komunikace?
  3. Nové kamery a jejich digitální síť prokazatelně v Turnově sníží krádeže aut i noční útoky agresorů na občany.
  4. Memoriál Ludvíka Daňka přiláká do Turnova v úterý 27. května opět atletickou špičku.
  5. Vliv mimořádně časného jara na faunu a floru Českého ráje přibližuje zoolog Zdeněk Mrkáček.
  6. Turnovské muzeum pokřtilo knihu o horolezcích pískovcových skal Českého ráje.
  7. Dva turnovské parky obohatily zajímavé artefakty.
Čas : 10.43 min. , STEREO
PREMIÉRA příští relace: ve čtvrtek 15. května 2014 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 30.4.2014 8:52:10 | přečteno 1266x | Richard Mochal