Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 18/2013

tvt 18 2013

Na konci dubna vám TVT přináší pohled na start turistické sezóny - akci Český ráj dětem. Přineseme vám informace o plánovaných zásazích do zeleně i reportáž o neobvyklé akci záchranných složek - evakuaci domu v Granátové ulici. A nakonec vás pozveme do Žluté ponorky, kde se pěstují irské tance.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Český ráj se rozjel plnou parou do letní turistické sezony.
  2. Nová zeleň se v Turnově neobejde bez kácení stávající.
  3. Granát v Granátové ulici prověřil schopnosti Města Turnova postarat se o ohrožené občany.
  4. Ve Žluté ponorce se s bravurou a radostí pěstují irské tance. 

Čas : 13,17 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : ve středu 15. května 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 30.4.2013 7:53:05 | přečteno 1215x | Richard Mochal