Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 17/2012

tvt 17 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje.

  1. Tisíce dětí s rodiči otevřely Český ráj letní turistické sezoně roku 2012. 
  2. Nové výukové systémy nadchly ve 3. Základní škole Žižkova žáky i učitele. 
  3. Memoriál Ludvíka Daňka zapíše Turnov už dvaadvacátého května mezi významné evropské lehkoatletické mítinky nejen v hodu diskem. 
  4. Budova Základní školy Skálova se předvedla jako součást republikového seznamu kulturních památek. 
  5. Čáp černý si oblíbil Český ráj, jak kamerou dosvědčuje Zdeněk Mrkáček. 
  6. Lenošku Ivo Šmoldase ozdobila v seriálu talkshow připravovaném Dášou Landrovou zpěvačka Petra Černocká, která se v Turnově předvedla též jako vtipná glosátorka mnoha životních situací. 
  7. KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIĚRA příští relace : v úterý 15. května 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 21,55 min. , STEREO, 333 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 30.4.2012 | přečteno 1000x | Richard Mochal
load