Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 16/2014

tvt 16 2014

V šestnácté relaci letošního roku vás pozveme na již tradiční akci Český ráj dětem a rovněž na akce chystané v turnovské synagoze, přiblížíme vám netradiční výuku matematiky i patnáctý ročník Noci s Andresenem.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám internetem coby nejuniverzálnější celosvětovou platformou přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata : 

  1. Letní turistická sezona se v Českém ráji naplno rozjede tradičním setkáním dětí a samozřejmě celých rodin v sobotu 26. dubna na Malé Skále.
  2. Matematiku učí děti v prvé základní škole v Turnově zábavnou metodou profesora Hejného.
  3. Turnovská synagoga vstupuje do letní sezony jako místo řady kulturních programů.
  4. Patnáctý ročník Noci s Andersenem patřil v Turnově jako obvykle k vrcholům kulturních událostí roku a přesvědčil, že kniha se u dětí nekrčí ve stínu počítače a televize.
Čas : 11.23 min. , STEREO
PREMIÉRA příští relace: ve čtvrtek 1. května 2014 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 15.4.2014 14:22:56 | přečteno 1392x | Richard Mochal