Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 16/2013

tvt 16 2013

Turnov i celý region se pomalu chystá na turistickou sezónu. Starosta města vám přiblíží záměry developerů v oblasti nákupních center na území města. Přineseme vám také reportáž z průběhu již tradiční akce Noc s Andersenem.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Přímo ze zimy vstoupí Český ráj do léta. Možná meteorologicky, určitě však turistickou sezonou.
  2. Starosta Turnova Tomáš Hocke zaznamenává zvýšený zájem obchodních řetězců o vybudování nových hypermarketů ve městě. Zastupitel ČSSD Tomáš Hudec to nepovažuje za úplně šťastné řešení.
  3. Noc s Andersenem odlákala stovky turnovských dětí od televizorů a počítačů a přilákala je ke klasické živé zábavě.
  4. Že snad i letos přijde konečně jaro nebo rovnou léto, dává naději naše archivní připomínka otevření turistické sezony 2012, které se odehrálo v prosluněné náladě. 

Čas : 10,42 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : ve středu 1. května 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 15.4.2013 10:26:27 | přečteno 1131x | Richard Mochal