Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 16/2011

tvt 16 2011

1) Začíná poslední fáze rekonstrukce páteřní ulice 5. května 2) Na konci dubna vstoupí Český ráj oficiálně do letní turistické sezony roku 2011 3) Ďábel v nás se jmenuje výstava fotografa Jana Šibíka v turnovském kině 4) 150 let Pěveckého spolku Antonín Dvořák připomínají Ozvěny turnovské kultury ze zlatého archivního fondu naší televize 5) Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů Skok z pořadového čísla 12 na TVT 16/2011 vyrovnává přechod našeho vysílání týdenní periodicitu a synchronizuje značení relací TVT s pořadovými čísly týdnů v kalendáři.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát v těchto tématech:

  1. Začíná poslední fáze rekonstrukce páteřní ulice 5. května 
  2. Na konci dubna vstoupí Český ráj oficiálně do letní turistické sezony roku 2011 
  3. Ďábel v nás se jmenuje výstava fotografa Jana Šibíka v turnovském kině 
  4. 150 let Pěveckého spolku Antonín Dvořák připomínají Ozvěny turnovské kultury ze zlatého archivního fondu naší televize 
  5. Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů

UPOZORNĚNÍ : Skok z pořadového čísla 12 na TVT 16/2011 vyrovnává přechod našeho vysílání na týdenní periodicitu a synchronizuje značení relací TVT s pořadovými čísly týdnů v kalendáři.

PREMIÉRA příští relace 28.4.2011, vysíláme v týdenní periodicitě s premiérou nepřetržité smyčky vždy ve čtvrtek od 20 hodin.

Čas: 12,56 min., STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 22.4.2011 | přečteno 782x | Richard Mochal
load