Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 16/2010

tvt 16 2010

1) Nashledanou partnerský Reeuwijku 2) Turnov o velký krok blíže k Čisté Jizeře 3) Kulturní centrum Střelnice zve na pořady, se kterými by bylo škoda se minout

Veřejnoprávní televize Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, v obou platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení, vám na třetí listopadovou dekádu přináší tyto příspěvky:

  1. Nashledanou partnerský Reeuwijku
  2. Turnov o velký krok blíže k Čisté Jizeře
  3. Kulturní centrum Střelnice zve na pořady, se kterými by bylo škoda se minout

UZÁVĚRKA této relace 20.11.2010, PREMIÉRA příští relace 1.12.2010

Čas : 15,17 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 2.12.2010 | přečteno 719x | Richard Mochal
load