Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 15/2012

tvt 15 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje. 

  1. Skály ohrožující zřícením silnici na hrad Valdštejn byly preventivně strženy. 
  2. Desítky občanů navrhovaly, co je potřeba udělat, aby naše město bylo zdravé. 
  3. K vrcholům kulturního roku v Turnově patřila jako každým rokem Noc s Andersenem. 
  4. Spolu s kulturním centrem v Turnově uvádí natočila televize BONUS průřez druhý ročníkem vítání jara v Českém ráji s Jaroslavem Duškem a plejádou jeho hostů.
  5. Kulturní centrum zve na pořady příštích dnů.

PREMIĚRA příští relace : v úterý 1. května 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 19,50 min., STEREO, 291 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 13.4.2012 | přečteno 883x | Richard Mochal
load