Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 15/2010

tvt 15 2010

1) Kapsáři v reality show z Turnova, 2) Turnov má novou radniční vládu, 3) Turnovská „Šperkárna“ si uchovává kredit umělecké školy evropské úrovně, 4) Kulturní centrum Střelnice zve na pořady, které by bylo škoda neprožít

Veřejnoprávní televize Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, v obou platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení, vám zpestří druhou listopadovou dekádu těmito exkluzivními příspěvky:

  1. Kapsáři v reality show z Turnova
  2. Turnov má novou radniční vládu
  3. Turnovská „Šperkárna“ si uchovává kredit umělecké školy evropské úrovně
  4. Kulturní centrum Střelnice zve na pořady, které by bylo škoda neprožít

UZÁVĚRKA této relace 9.11.2010, PREMIÉRA příští relace 20.11.2010

Čas : 19,57 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 11.11.2010 | přečteno 785x | Richard Mochal
load