Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 14/2014

tvt 14 2014

Konec března se na TVT věnujeme opět problematice turnovské nemocnice či odpadům, prostor tentokrát dostane i oblast školství na nakonec vám představíme nejlepší čtenáře turnovské knihovny.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám internetem coby nejuniverzálnější celosvětovou platformou přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata : 

  1. Koncepce turnovské nemocnice v její nové existenci pod krajskou libereckou počítá se zachováním stávajících služeb pacientům.
  2. Svozy tříděných odpadů nabývají v Turnově na tempu.
  3. Spamy otravují život i návštěvníkům webových stránek Města Turnova.
  4. Město Turnov ocenilo zdejší zasloužilé učitele.
  5. Dětem z devátých tříd i absolventům středních škol pomáhá k životní orientaci na technické obory program Libereckého kraje pod názvem TechUP.
  6. Nejlepší čtenáři turnovské knihovny se představili na zastupitelstvu města.
Čas : 11.33 min. , STEREO
PREMIÉRA příští relace: v úterý 15. dubna 2014 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 31.3.2014 9:57:57 | přečteno 1338x | Richard Mochal