Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 14/2013

tvt 14 2013

Druhá březnová relace se věnuje dopravní problematice, přiblížíme vám festival Mateřinka i nedělní dílničky v turnovské knihovně. Na závěr již tradičně přijde pozvání na pořady  KCT.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Porouchaný kamion v centru Turnova prověřil řidiče i policisty ve schopnostech zvládat dopravní kolapsy.
  2. V rubrice PŘÍMO Z RADNICE představuje starosta Tomáš Hocke čtyři varianty zvažované estakády v severní části Turnova.
  3. Festival Mateřinka potěšil opět nejmladší generaci Turnova.
  4. Naučit se něčemu novému přišly děti s rodiči do turnovské knihovny rády i v neděli.
  5. KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

Čas : 11,35 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pondělí 15. dubna 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 2.4.2013 9:32:23 | přečteno 1139x | Richard Mochal