Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 14/2010

tvt 14 2010

1) Zatím co v některých městech a obcích se občané nepřestávají divit nad radničními koalicemi, jdoucími příkře proti jejich volbě, v Turnově se utváří městská vláda s důstojným respektem k hlasu voličů. 2) Kulturní centrum Turnov připravilo široký žánrový vějíř pořadů na listopadové dny i večery. 3) Svátek 28. října oslavili v Turnově také reprezentanti partnerského Jawora. 4) Lékařská záchranná služba v Turnově navzdory znepokojení libereckého hejtmana Eichlera nezaniká.

Veřejnoprávní televize Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, v obou platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení, vám v prvém listopadovém bloku přináší tyto DOBRÉ ZPRÁVY:

  1. Zatím co v některých městech a obcích se občané nepřestávají divit nad radničními koalicemi, jdoucími příkře proti jejich volbě, v Turnově se utváří městská vláda s důstojným respektem k hlasu voličů. 
  2. Kulturní centrum Turnov připravilo široký žánrový vějíř pořadů na listopadové dny i večery. 
  3. Svátek 28. října oslavili v Turnově také reprezentanti partnerského Jawora. 
  4. Lékařská záchranná služba v Turnově navzdory znepokojení libereckého hejtmana Eichlera nezaniká.

UZÁVĚRKA této relace 30.10.2010, PREMIÉRA příští relace 10.11.2010

Čas : 7,54 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 1.11.2010 | přečteno 730x | Richard Mochal
load