Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 13/2015

tvt 13 2015

Reportáž z návštěvy Prezidenta České republiky Miloše Zemana v Turnově.

Prezident Miloš ZEMAN si před stovkami turnovských občanů vyměňoval názory na Turnovskou výzvu, kterou podepsalo 14 zastupitelů a desítky dalších signatářů. Prezidentovi vyčítají zejména přílišnou vstřícnost k Rusku, aktuálně jeho návštěvu Moskvy k 70. jubileu vítězství nad fašismem. Miloš Zeman oponoval faktem, že do Ruska jede jen z pietních důvodů.

STOPÁŽ : 5,44 min., HD 1080/50p, STEREO

Autor: BonusTV

Vytvořeno 30.3.2015 11:21:17 | přečteno 1601x | Richard Mochal
load