Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 13/2012

tvt 13 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje. 

  1. Turnovská nemocnice bude od dubna poskytovat služby dětské pohotovosti jen o víkendech a svátcích. 
  2. Turnovští zastupitelé dospěli k významné shodě na územním plánu města. Plán představují Tomáš HOCKE a Otto JAROLÍMEK. 
  3. Mezi nejstarší a nejčilejší čtenáře místní knihovny v České republice se zařadila paní Eva Tomsová z Turnova. 
  4. Návštěvníky seriálu Dáši Landrové pobavila tentokrát Pohovka, na kterou usedl s Ivo Šmoldasem herec Bohumil Klepl.

PREMIĚRA příští relace : v neděli 15. dubna 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 15,13 min. , STEREO, 235 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 30.3.2012 | přečteno 993x | Richard Mochal
load