Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 12/2014

tvt 12 2014

Druhá březnová relace TVT tentokrát na témata: turnovská nemocnice, stavba waldorfské školky, projekt Zdravé město, nová kniha Zd. Mrkáčka a na závěr pozvánka na výstavu Tomáše Klika.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám internetem coby nejuniverzálnější celosvětovou platformou přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata : 

1) Turnovská nemocnice jako součást krajské liberecké sloučí gynekologii s chirurgií, rozsah služeb ženám však zachová.
2) Stavba waldorfské mateřské školky na Daliměřicích slibně pokračuje a děti se sem vrátí v září letošního roku.
3) Stále trvá možnost sdělit turnovským politikům názory občanů v rámci projektu Zdravé město.
4) Zoolog, spisovatel a fotograf Zdeněk Mrkáček přichází s další knihou a vedle toho stihnul ještě úspěšně zaběhnout ve Švédsku nejtěžší devadesátikilometrový Vassův běh na lyžích.
5) Pražský fotografující lékař Tomáš Klika vystavuje v turnovské Galerii Safír. 

Čas : 11.21 min. , STEREO
Autor: BonusTV


Vytvořeno 17.3.2014 11:41:24 | přečteno 1270x | Richard Mochal