Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 12/2013

tvt 12 2013

Tématem relace TVT je tentokrát koupání v Turnově a stavba sportovního areálu v Maškově zahradě. Přiblížíme vám veřejné projednávání strategického plánu města a pozveme vás na kulturní a společenské akce do tří turnovských organizací - Městské knihovny AM, Žluté ponorky a KCT.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Město Turnov diskutovalo na Střelnici s jeho obyvateli strategický plán.
  2. Největší stavbou příštích dvou let bude v Turnově koupaliště v Maškově zahradě.
  3. Jak šel čas kolem turnovského koupaliště v uplynulých dvaceti letech, ukazuje exkurze do archivu Milana Brunclíka.
  4. Knihovní Noc s Andersenem se letos předvede v nové podobě.
  5. Do dobré zábavy se můžete ponořit s turnovskou Žlutou ponorkou.
  6. Na pořady příštích dnů zve KC Turnov.

Čas : 15,47 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pondělí 1. dubna 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 15.3.2013 9:27:53 | přečteno 1328x | Richard Mochal