Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 12/2010

tvt 12 2010

Nejnovější blok veřejnoprávní televize Města Turnova vám v dalším říjnovém bloku exkluzivně sděluje: 1) Čistá Jizera pozvedá Nudvojovice 2) Omlazená zeleň v turnovských zahradách 3) Autobusový terminál s pokutou a zpožděním 4) 190 let turnovské knihovny oslavili knihovníci z celé ČR 5) Další sblížení Turnova s polským Jaworem

Nejnovější blok veřejnoprávní televize Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, v obou platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení, vám v dalším říjnovém bloku exkluzivně sděluje:

  1. Čistá Jizera pozvedá Nudvojovice
  2. Omlazená zeleň v turnovských zahradách
  3. Autobusový terminál s pokutou a zpožděním
  4. 190 let turnovské knihovny oslavili knihovníci z celé ČR
  5. Další sblížení Turnova s polským Jaworem

UZÁVĚRKA této relace 10.10.2010, PREMIÉRA příští relace 20.10.2010

Čas : 11,14 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 11.10.2010 | přečteno 801x | Richard Mochal
load