Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 11/2012

tvt 11 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje.

  1. Území zřícených skal u hradu Valdštejn monitorují pro nastávající turistickou sezonu vědci i Městská policie v Turnově. 
  2. Snad nikdo z milovníků umění nechyběl na veřejné oslavě devadesátin všestranného turnovského tvůrce Jana Solovjeva. 
  3. Před 35 lety zemřel při represáliích proti Chartě 77 jeden z jejích tvůrců, významný turnovský rodák Jan Patočka. 
  4. KC Turnov a Dagmar Landrová zvou na Vítání jara - SONGFEST 2012 s Jaroslavem Duškem a řadou dalších atraktivních hostů, sobota 31. března 2012, KC Střelnice od 17.30 hodin .

PREMIĚRA příští relace : ve čtvrtek 1. dubna 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 17,30 min. , STEREO , 271 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 15.3.2012 | přečteno 1014x | Richard Mochal
load