Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 11/2011

tvt 11 2011

1) Gynekologické ambulace v turnovské nemocnici zůstávají 2) Knihovní noc s Andersenem patří v Turnově k nejoblíbenějším kulturním podnikům 3) Čistá Jizera směřuje v Turnově letos k ukončení, ale ještě si užijeme dopravních stressů 4) Průřez SONGFESTEM, který možná založil multikulturní tradici vítání jara v Českém ráji

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICOvám otevře oči do Českého ráje, tentokrát v těchto tématech :

  1. Gynekologické ambulace v turnovské nemocnici zůstávají 
  2. Knihovní noc s Andersenem patří v Turnově k nejoblíbenějším kulturním podnikům 
  3. Čistá Jizera směřuje v Turnově letos k ukončení, ale ještě si užijeme dopravních stressů 
  4. Průřez SONGFESTEM, který možná založil multikulturní tradici vítání jara v Českém ráji

PREMIÉRA příští relace 14.4.2011 Vysíláme v týdenní periodicitě s premiérou nepřetržité smyčky vždy ve čtvrtek od 20 hodin.

Čas : 16,43 min. , STEREO, 260 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 8.4.2011 | přečteno 880x | Richard Mochal
load