Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 10/2014

tvt 10 2014

Konec února se v našem městě nese ve znamení diskuze o ceně vody, přiblížíme vám přípravy na turistickou sezónu a zabrousíme i do sportu a dozvíte se, kdo byl za rok 2013 vyhlášen sportovcem roku.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata.

  1. Občané Turnova chtějí zastavit růst cen vody a stočného.
  2. Liberecký kraj a Český ráj chtějí být i pro nadcházející letní sezonu přívětivým hostitelem turistů z domova i ciziny.
  3. Velká inventura problémů v rámci celostátního projektu Zdravé město ukázala, že Turnov je nemocný v mnoha pohledech, ale panuje v něm velmi zdravá občanská diskuse.
  4. Turnov vyhlásil sportovce roku 2013.
Čas : 8.45 min. , STEREO
PREMIÉRA příští relace: v sobotu 15. března 2014 ve 20.00 hod.
Autor: BonusTV


Vytvořeno 27.2.2014 8:01:55 | přečteno 1202x | Richard Mochal