Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 10/2013

tvt 10 2013

Turnov vstupuje do března s novým starostou, dozvíte se, kdo se stal sportovcem roku 2012. Pozveme vás na projednávání strategického plánu města i na kulturní akce KCT. Skauti nám dokáží, že i v dnešní době se stále čtou knihy a nakonec si zavzpomínáme na naganský úspěch před 15 lety.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Tomáš Hocke je novým starostou Turnova.
  2. V Turnově slavnostně vyhlásili Sportovce roku 2012.
  3. 14. března bude pro Turnov významný den, na Střelnici se bude veřejně projednávat jeho strategický plán.
  4. Skauti i v době internetu a facebooku čtou pilně knihy.
  5. Fenomen NAGANO 1998, který si připomíná celá Česká republika, se tehdy před patnácti roky nominoval do zlatého fondu našeho archivu.
  6. KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

Čas : 16,20 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pátek 15. března 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 1.3.2013 8:47:15 | přečteno 1352x | Richard Mochal
load