Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 10/2010

tvt 10 2010

Třetí zářijový blok televize veřejné služby Města Turnova vám exkluzivně objasňuje: 1. Kde stojí nyní domeček, který do roku 1973 zdobil turnovské Havlíčkovo náměstí 2. Co objevného přináší nová kniha Vladímry Jakouběové 3. Proč přiletěl starosta Idar-Obesteinu Bruno Zimmer svým malým letadélkem na skok do partnerského Turnova.

Třetí zářijový blok televize veřejné služby Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, v obou platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení,vám vám exkluzivně objasňuje:

  1. Kde stojí nyní domeček, který do roku 1973 zdobil turnovské Havlíčkovo náměstí
  2. Co objevného přináší nová kniha Vladímry Jakouběové
  3. Proč přiletěl starosta Idar-Obesteinu Bruno Zimmer svým malým letadélkem na skok do partnerského Turnova.

Čas : 9:01 min., STEREO 

Autor: BonusTV


Vytvořeno 21.9.2010 | přečteno 756x | Richard Mochal
load