Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 1/2012

tvt 1 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje.

  1. Turnované i lidé z okolí přivítali v hojném počtu rok 2012 tradičním koncertem a ohňostrojem. 
  2. Vánoce 2011, i když byly bez sněhu a mrazu, zaplnily vrchovatě umělé kluziště v Turnově 2. 
  3. Neformální pieta za Václava Havla přivedla do centra Turnova několik stovek občanů k setkání beze slov. 
  4. Divadelní rok 2012 zahájila v Turnově Dáša Landrová v objetí smíchu dalším večerem Ivo Šmoldase, tentokrát s hostem Jiřím Lábusem. 
  5. KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 12. ledna 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 10,00 min. , STEREO , 150 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 9.1.2012 | přečteno 886x | Richard Mochal
load