Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 1/2011

tvt 1 2011

1. Narodit se v Turnově bude brzo vyloučeno 2. Pokladna Města Turnova v dobré kondici 3. Turnované se chtějí scházet a v roce 2011 k tomu budou mít řadu příležitostí 4. Kulturní centrum Turnov Vás zve na pořady, které by Vám neměly uniknout

Rok 2011 otevírá veřejnoprávní televize Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, ve všech platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení, těmito tématy:

  1. Narodit se v Turnově bude brzo vyloučeno
  2. Pokladna Města Turnova v dobré kondici
  3. Turnované se chtějí scházet a v roce 2011 k tomu budou mít řadu příležitostí
  4. Kulturní centrum Turnov Vás zve na pořady, které by Vám neměly uniknout

UZÁVĚRKA této relace 10.1.2011, PREMIÉRA příští relace 20.1.2011

Čas : 12:47, STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 11.1.2011 | přečteno 754x | Richard Mochal
load