Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnované se chtějí setkávat

ohnostroj1

S měsíčním odstupem od novoročního ohňostroje v Turnově Na lukách má radnice podle ohlasů občanů jasno, že se rodí nová úspěšná tradice.

S měsíčním odstupem od novoročního ohňostroje v Turnově Na lukách má radnice podle ohlasů občanů jasno, že se rodí nová úspěšná tradice. Na konci reportáže se dozvíte, oč by mohla být slavnost Nového roku 2010 oproti letošku bohatší.

Ator: BonusTV

Čas : 3,26 min. Velikost : 19,1 MB Broadband : 768 Kbps VBR 768x480 pixel, stereo


Vytvořeno 29.1.2009 | přečteno 771x | Richard Mochal
load