Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Topolánek v Turnově

topolanek

Premiér Mirek Topolánek zavítal do turnovské městské nemocnice už podruhé. Prohlásil, že si pamatuje dobře stav před čtyřmi roky, pořádek a přívětivé interiery a dnes vidí další pokrok. Spolu s vedením města, nemocnice, hejtmanem Libereckého kraje a radním pro zdravotnictví diskutovali hosté na jednotlivých odděleních s tamními lékaři. Vloženo: 29.5.2007

Premiér Mirek Topolánek zavítal do turnovské městské nemocnice už podruhé. Prohlásil, že si pamatuje dobře stav před čtyřmi roky, pořádek a přívětivé interiery a dnes vidí další pokrok. Spolu s vedením města, nemocnice, hejtmanem Libereckého kraje a radním pro zdravotnictví diskutovali hosté na jednotlivých odděleních s tamními lékaři. V závěru pak premiér dal nahlédnout do vládní koncepce zdravotnictví, v níž žádná nemocnice nemá na věky vystaráno. Určujícím bude její kvalita a míra poptávky od zdravotních pojišťoven pro jednotlivé pacienty.

Autor: BonusTV

Čas : 2.05 min. Velikost : 11,8 MB Broadband : 768 Kbps VBR 384x288 pixel, mono P 202

Vloženo: 29.5.2007


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 918x | Richard Mochal
load