Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

STOVKA chlapecké ZŠ v Turnově

stovka

Letos je tomu sto let, kdy začali žáci v roce 1908 chodit v Turnově do krásné secesní budovy školy, které se od té doby říká chlapecká. Současný ředitel této ZŠ Mgr. Roman Mareš zve nejširší veřejnost k účasti na oslavách, s jejichž hlavním programem prostřednictvím BONUS TV seznamuje. Vydáno: 27.3.2008

Letos je tomu sto let, kdy začali žáci v roce 1908 chodit v Turnově do krásné secesní budovy školy, které se od té doby říká chlapecká. Současný ředitel této ZŠ Mgr. Roman Mareš zve nejširší veřejnost k účasti na oslavách, s jejichž hlavním programem prostřednictvím BONUS TV seznamuje. Jako závdavek na sérii TV pořadů z historie i současnosti turnovské „chlapajdy“ a jubilejní DVD uvádíme dokument o oslavách 90. let školy v roce 1998.

Autor: BonusTV

Čas : 3,29 min. Velikost : 13,1 MB Broadband : 512 Kbps VBR 560x420 pixel, mono P 258

Vydáno: 27.3.2008

ikona souboru2008_stovka_1.mp4

Vytvořeno 24.4.2008 | přečteno 1406x | Richard Mochal
load