Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Slavnostní zastupitelstvo

slavnost

Přinášíme průřez posledním zasedáním končícího zastupitelstva Turnova. Výroční cenu města udělilo za vynikající sportovní reprezentaci v atletice a úspěšnou výstavbu tělovýchovného komplexu vedoucím činovníkům AC Turnov Pavlu Šilhánovi, Františku Svobodovi a Filipu Stárkovi. Vydáno: 21.10.2006

Přinášíme průřez posledním zasedáním končícího zastupitelstva Turnova. Výroční cenu města udělilo za vynikající sportovní reprezentaci v atletice a úspěšnou výstavbu tělovýchovného komplexu vedoucím činovníkům AC Turnov Pavlu Šilhánovi, Františku Svobodovi a Filipu Stárkovi.

Zastupitelský sbor Turnova se také důstojně rozloučil s dlouholetým starostou Milanem Hejdukem.

Scénář, kamera a režie TV verze : Milan Brunclík, BonusTV

Čas : 7,20 min. Velikost : 27,6 MB Broadband : 512 Kbps VBR 384x288 pixel, mono P 163

Vydáno: 21.10.2006


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 915x | Richard Mochal
load