Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rezervujte si 28. říjen 2008 pro STŘELNICI!

turnov18

Střelnice bude slavnostně otevřena na státní svátek 28. října 2008 a celý týden tomu bude přecházet seriál přitažlivých zaváděcích pořadů. Podrobnosti v rozhovoru moderátorky městského televizního vysílání Evy KORDOVÉ se starostkou Turnova Hanou MAIEROVOU. Vydáno: 27.2.2008

Stavba Střelnice sice město Turnov velmi finančně zatěžuje, ale neohrožuje běžný chod ani další rozvoj. Turnovské hospodaření odpovídá podle mezinárodních standardů velmi zdravé magistrátní ekonomice.

Úmrtím mecenáše B.J. Horáčka a faktickým zánikem jeho nadace nemizí ani naděje na nová koupaliště v Maškových zahradách. Turnovská radnice hledá pro tamní relaxační areál soukromého investora, jemuž hodlá nabídnout lukrativní pozemky.

Střelnice bude slavnostně otevřena na státní svátek 28. října 2008 a celý týden tomu bude přecházet seriál přitažlivých zaváděcích pořadů. Podrobnosti v rozhovoru moderátorky městského televizního vysílání Evy KORDOVÉ se starostkou Turnova Hanou MAIEROVOU.

Autor: BonusTV

Čas : 12,10 min. Velikost : 34,4 MB Broadband : 384 Kbps VBR 560x420 pixel, mono P 256

Vydáno: 27.2.2008


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 945x | Richard Mochal
load