Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Radary, body, pokuty

policie1

V dalším ze seriálu besed s představiteli turnovské radnice hovoří Eva KORDOVÁ s místostarostou Turnova Alešem HOZDECKÝM, který je mimo jiné pověřen vedením městské policie. Hlavním tématem je trvale největší trauma obyvatel města i jeho návštěvníků – doprava. Vydáno: 11.10.2007

V dalším ze seriálu besed s představiteli turnovské radnice hovoří Eva KORDOVÁ s místostarostou Turnova Alešem HOZDECKÝM, který je mimo jiné pověřen vedením městské policie. Hlavním tématem je trvale největší trauma obyvatel města i jeho návštěvníků – doprava. Místostarosta zdůrazňuje, že městská policie ještě přidá další radary v samotném městě a okolních obcích, ale nebude na řidiče číhat skrytě za bukem.

Autor: BonusTV

Čas : 6,40 min. Velikost : 11,6 MB Broadband : 802 Kbps VBR 384x288 pixel, mono P 223

Vydáno: 11.10.2007


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 1306x | Richard Mochal
load