Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

První žena vládne turnovské radnici

zastupitelstvo

Jasnou převahou hlasů porazila Hana MAIEROVÁ (Nezávislý blok) svého soupeře na post starosty Turnova Ottu JAROLÍMKA (Turnovská koalice). Tato volba jednoznačně ukázala převahu dvou nejúspěšnějších stran v zastupitelstvu pro následující čtyřleté období (ODS a Nezávislý blok). Vydáno: 8.11.2006

Jasnou převahou hlasů porazila Hana MAIEROVÁ (Nezávislý blok) svého soupeře na post starosty Turnova Ottu JAROLÍMKA (Turnovská koalice). Tato volba jednoznačně ukázala převahu dvou nejúspěšnějších stran v zastupitelstvu pro následující čtyřleté období (ODS a Nezávislý blok).

Autor: BonusTV

Čas : 4,13 min. Velikost : 16 MB Broadband : 384 Kbps VBR 384x288 pixel, mono P 168

Vydáno: 8.11.2006


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 949x | Richard Mochal
load