Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Prestižní ocenění pro Město Turnov

Hned dvě ceny si přivezlo Město Turnov z 18. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu v Brně – Regiontour 2009.

Hned dvě ceny si přivezlo Město Turnov z 18. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu v Brně – Regiontour 2009. Do soutěže o nejlepší turistický produkt cestovního ruchu zaslal Odbor cestovního ruchu MěÚ v Turnově Turistickou nabídku v Turnově - Turnovské šperkařství a kamenářství a Prohlídky turnovských kostelů. Hodnotitelská komise vybírala z patnácti přihlášených nabídek. Kromě ceny Grand Prix Regiontour 2009 získala oceněná nabídka i Cenu Asociace krajů ČR. Výsledky byly vyhlášeny na společenském večeru veletrhů GO a REGIONTOUR.

Turistická nabídka v Turnově zahrnuje dvě tematické exkurze připravené odborem cestovního ruchu v Turnově pro turisty a návštěvníky města a regionu Český ráj: Turnovské šperkařství a kamenářství a Prohlídky turnovských kostelů. V červenci je nabídka rozšířena o jedinečný cyklus akcí "Kámen a šperk v Českém ráji", kdy tuto jedinečnou akci zahajují Městské slavnosti, prezentovány na pozadí historické události z historie města Turnova.
Získaná ocenění přispívají k dobré propagaci Města Turnova v rámci Libereckého kraje a České republiky a jsou dokladem naší kvalitní práce.

Eliška Gruberová, vedoucí OCR


Další informace najdete na www.bvv.cz – Tiskové zprávy.

Vytvořeno 23.1.2009 | přečteno 755x | Richard Mochal
load