Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozvánka na vánoční trhy v Turnově

pozvanka1

Konají se o nadcházejícím víkendu jako vždy na centrálním turnovském náměstí Českého ráje. Slavnostní zahájení obstarají v pátek 12. prosince od 10 hodin pěvecké sbory turnovských škol. A trhy zakončí v neděli 14. prosince ve 14.30 hod. sbor trubačů. Na všechny tři dny jsou připraveny: bohatá nabídka řady vánočních prodejců, lahodné občerstvení a kulturní pořady pro celou rodinu. Vložemo: 12.12.2008

Konají se o nadcházejícím víkendu jako vždy na centrálním turnovském náměstí Českého ráje. Slavnostní zahájení obstarají v pátek 12. prosince od 10 hodin pěvecké sbory turnovských škol. A trhy zakončí v neděli 14. prosince ve 14.30 hod. sbor trubačů. Na všechny tři dny jsou připraveny: bohatá nabídka řady vánočních prodejců, lahodné občerstvení a kulturní pořady pro celou rodinu.

Do nálady turnovských vánočních trhů se můžete uvést nahlédnutím do reportáže naší televize z mimořádně vydařeného ročníku 2005.

Autor: BonusTV

Čas : 2,31 min. Velikost : 14,0 MB Broadband : 768 Kbps VBR 500x376 pixel, mono


Vytvořeno 12.12.2008 | přečteno 1120x | Richard Mochal
load