Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

POZVÁNKA Kámen a šperk v Turnově

drahokamy

O svátečních dnech 4. a 5. července oživí náměstí Českého ráje v Turnově už pátý ročník městské slavnosti KÁMEN a ŠPERK. Na historickém tržišti uvidí návštěvníci broušení drahých kamenů a výrobu šperků, rýžování granátů, navlékání korálků a bohatý kulturní program.

MUZEUM V TURNOVĚ : EVROPSKY UNIKÁTNÍ O svátečních dnech 4. a 5. července oživí náměstí Českého ráje v Turnově už pátý ročník městské slavnosti KÁMEN a ŠPERK. Na historickém tržišti uvidí návštěvníci broušení drahých kamenů a výrobu šperků, rýžování granátů, navlékání korálků a bohatý kulturní program.

Jako pozvánku uvádíme reportáž z roku 2005, která ukazuje, že Turnov žije drahými kameny a šperky po celý rok a potěší jimi kohokoli kdykokoli.

Čas : 2,47 min. Velikost : 15,4 MB Broadband : 768 Kbps VBR 560x420 pixel, MONO

vydáno dne 26. 06. 2009

Autor: BonusTV


Vytvořeno 29.6.2009 | přečteno 1026x | Richard Mochal
load