Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pohádkovník a noc s Andersenem

pohadkovnik

Základní škola „chlapecká“, která si letos připomíná sto let od založení, slavila své jubileum také v rámci celostátní knihovní noci s Andersenem. Eva Kordová, tradiční pořadatelka desítek pořadů Městské knihovny v Turnově, které navštíví každoročně až deset tisíc dětí, zavedla rodiče, děti a osobnosti regionu před „chlapajdu“ k zasazení stromu Pohádkovníku. Vydáno: 8.4.2008

Základní škola „chlapecká“, která si letos připomíná sto let od založení, slavila své jubileum také v rámci celostátní knihovní noci s Andersenem. Eva Kordová, tradiční pořadatelka desítek pořadů Městské knihovny v Turnově, které navštíví každoročně až deset tisíc dětí, zavedla rodiče, děti a osobnosti regionu před „chlapajdu“ k zasazení stromu Pohádkovníku. Všichni mu popřáli desítky let klidného růstu bez vandalů a přes ohňovou show na centrálním turnovském náměstí se děti odebraly do knihovny Antonína Marka. Zde skutečně až do půlnoci při vypnutých žárovkách a počítačích, jen při svíčkách a baterkách četly knížky a povídaly si.

Autor: BonusTV

Čas : 2,47 min. Velikost : 10,5 MB Broadband : 512 Kbps VBR 560x420 pixel, mono P 259

Vydáno: 8.4.2008


Vytvořeno 24.4.2008 | přečteno 1446x | Richard Mochal
load