Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Partnerství s Jaworem

jawor1

Od roku 1999 váže Turnov partnerství s polským městem Jawor. Od půlky října 2007 se úzké spojenectví rozšířilo i na celý okres Jawor, který čítá 53 tisíc obyvatel. Vydáno: 18.10.2007

Od roku 1999 váže Turnov partnerství s polským městem Jawor. Od půlky října 2007 se úzké spojenectví rozšířilo i na celý okres Jawor, který čítá 53 tisíc obyvatel. Smlouvu o tom podepsali na turnovské radnici starostka Hana MAIEROVÁ s přednostou Javorského okresu Stanislavem LASKOVSKYM. Smyslem rozšířené spolupráce je společné čerpání evropských dotací pro Turnovsko a Jaworsko. Turnovská firma Antolino Group ji načne zřejmě jako prvá zbudováním menšího závodu v Polsku, kde právě Jawor nabízí ve své průmyslové zóně levné a kvalitní pozemky. Nové spojenectví stvrdili účastníci podpisového aktu velkým pecnem chleba. Dílem pro Jawor více než typickým, jak ukazuje část z dokumentu, který v roce 2000 pohledem Turnova natočil v Jaworu režisér Milan Brunclík.

Autor: BonusTV

Čas : 6,10 min. Velikost : 17,5 MB Broadband : 384 Kbps VBR 384x288 pixel, mono P 224

Vydáno: 18.10.2007


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 887x | Richard Mochal
load