Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Novými ulicemi Turnova k Čisté Jizeře

jizera

Slavnostním otevřením Bezručovy ulice skončila 19. července 2007 poslední velká rekonstrukce hlavních dopravních tepen města Turnova. Systém kanálů a stok pod novými ulicemi je zároveň zárodkem projektu ČISTÁ JIZERA. Vydáno: 25.7.2007

Slavnostním otevřením Bezručovy ulice skončila 19. července 2007 poslední velká rekonstrukce hlavních dopravních tepen města Turnova. Systém kanálů a stok pod novými ulicemi je zároveň zárodkem projektu ČISTÁ JIZERA. Za více než miliardu korun se v příštích letech postaví v Turnově a dalších městech regionu, spojených do Vodohospodářského sdružení, odpadní systém, který všechny vody dosud přímo vypouštěné do Jizery svede do účinných čistíren.

Autor: BonusTV

Čas : 5,24 min. Velikost : 30,5 MB Broadband : 768 Kbps VBR 560x420 pixel, mono P 212

Vydáno: 25.7.2007


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 919x | Richard Mochal
load