Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nový rok v Turnově nově

pozvanka2

Noý rok 2009 přivítá Město Turnov NOVOROČNÍM OHŇOSTROJEM. Zdeněk Pohl jej odpálí 1. ledna 2009 přesně v 18 hodin na autobusovém nádraží a přilehlém centrálním turnovském parkovišti. Děti, které přijdou se zvonečky, dostanou malou pozornost, pro všechny bude ke koupi novoroční občerstvení. Vloženo: 12.12.2008

Noý rok 2009 přivítá Město Turnov NOVOROČNÍM OHŇOSTROJEM. Zdeněk Pohl jej odpálí 1. ledna 2009 přesně v 18 hodin na autobusovém nádraží a přilehlém centrálním turnovském parkovišti. Děti, které přijdou se zvonečky, dostanou malou pozornost, pro všechny bude ke koupi novoroční občerstvení.

Město Turnov tak přesouvá jím a spolupracujícími firmami řadu let organizovaného Silvestra na náměstí Českého ráje na svátek Nového roku na autobusovém nádraží. Spontánní občanské radosti o silvestrovské půlnoci na centrálním náměstí Českého ráje však inovace vítání nového roku nijak nebrání.

Jako nápomoc ke vstupu zásadní změny ve společenském životě Turnova do vašeho vědomí uvádíme reportáž naší televize ze silvestrovské noci 1999-2000, kdy se osmiletá tradice vítání nového roku na náměstí Českého ráje zrodila.

Autor: BonusTV

Čas : 1,44 min. Velikost : 9,72 MB Broadband : 768 Kbps VBR 500x376 pixel, mono


Vytvořeno 12.12.2008 | přečteno 1057x | Richard Mochal
load