Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nová Střelnice otevřena

strelnice2a

Průřez live záznamu ze slavnostního otevření nové STŘELNICE a náměstí B.J.HORÁČKA v Turnově. Osobnosti regionu se ohlížejí za minulostí a pohlíží do budoucnosti kulturního centra Českého ráje. Televizní zpracování přináší unikátní srovnání s dobou před deseti roky, kdy začala velká proměna Turnova v části U RAKA. Vloženo: 12.12.2008

Průřez live záznamu ze slavnostního otevření nové STŘELNICE a náměstí B.J.HORÁČKA v Turnově. Osobnosti regionu se ohlížejí za minulostí a pohlíží do budoucnosti kulturního centra Českého ráje. Televizní zpracování přináší unikátní srovnání s dobou před deseti roky, kdy začala velká proměna Turnova v části U RAKA.

Autor: BonusTV

Čas : 21,55 min. Velikost : 81,3 MB Broadband : 512 Kbps VBR 720x576 pixel, mono


Vytvořeno 12.12.2008 | přečteno 1511x | Richard Mochal
load