Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nemocnice zůstává městu, o rozsahu služeb ale rozhodnou pojišťovny

nemocnice

Před nedávnem zneklidnil mnoho z téměř čtyřiceti tisíc spádových pacientů NEMOCNICE TURNOV článek měsíčníku HOT, který tvrdil, že se ústav privatizuje. Nemocnice se však jen transformuje na obchodní společnost a pod názvem PANOCHOVA NEMOCNICE TURNOV dál zůstane zařízením zřizovaným městem. Vydáno: 21.11.2007

Před nedávnem zneklidnil mnoho z téměř čtyřiceti tisíc spádových pacientů NEMOCNICE TURNOV článek měsíčníku HOT, který tvrdil, že se ústav privatizuje. Nemocnice se však jen transformuje na obchodní společnost a pod názvem PANOCHOVA NEMOCNICE TURNOV dál zůstane zařízením zřizovaným městem. Jeho místostarosta Jaromír PEKAŘ, do jehož působnosti zdravotnictví náleží, však informuje v pravidelných hovorech městské TV s Evou KORDOVOU, že turnovská radnice nebude místem, jež určí rozsah služeb zdejší nemocnice. Ten vyplyne z poptávky pacientů a zdravotních pojišťoven.

Kamera : Jaroslav HOLEC

Střih a režie : Milan BRUNCLÍK, BonusTV

Čas : 9,22 min. Velikost : 26,5 MB Broadband : 384 Kbps VBR 560x420 pixel, mono P 227

Vydáno: 21.11.2007


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 947x | Richard Mochal
load