Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nemocnice se představuje

nemocnicepromo

V prvém díle nepravidelného cyklu TV pořadů o zdraví seznamuje Panochova nemocnice Turnov s.r.o. své potenciální pacienty s úrovní péče na úseku rentgenologie. Vydáno: 28.7.2008

 V prvém díle nepravidelného cyklu TV pořadů o zdraví seznamuje Panochova nemocnice Turnov s.r.o. své potenciální pacienty s úrovní péče na úseku rentgenologie.

Autor: BonusTV

Čas : 4,14 min. Velikost : 15,9 MB Broadband : 512 Kbps VBR 1024x576 pixel, mono


Vytvořeno 29.7.2008 | přečteno 972x | Richard Mochal
load