Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Léto v Českém ráji

turistika1log

Město Turnov jako turistické centrum regionu připravilo pro letní sezonu 2007 ještě bohatší informační a programový servis pro domácí i zahraniční turisty než vloni. Přibližuje jej Eva Kordová v rozhovoru BONUS TV s vedoucí odboru cestovního ruchu Městského úřadu Turnov Ing. Eliškou Gruberovou. Vydáno: 13.5.2007

Město Turnov jako turistické centrum regionu připravilo pro letní sezonu 2007 ještě bohatší informační a programový servis pro domácí i zahraniční turisty než vloni. Přibližuje jej Eva Kordová v rozhovoru BONUS TV s vedoucí odboru cestovního ruchu Městského úřadu Turnov Ing. Eliškou Gruberovou.

Autor: BonusTV

Čas : 7,40 min. Velikost : 28,8 MB Broadband : 512 Kbps VBR 384x288 pixel, mono P 199

Vydáno: 13.5.2007


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 972x | Richard Mochal
load