Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Léto 2008 v Českém ráji

leto08

Miniaturní televizní bedekr pro malé i velké návštěvníky nejmenšího turistického regionu České republiky s největšími divy jako třeba hrad Trosky. Vydáno: 17.6.2008

Miniaturní televizní bedekr pro malé i velké návštěvníky nejmenšího turistického regionu České republiky s největšími divy jako třeba hrad Trosky.

Autor: BonusTV

Čas : 7,30 min. Velikost : 28,3 MB Broadband : 512 Kbps VBR 560x420 pixel, mono P 238

Vydáno: 17.6.2008


Vytvořeno 19.6.2008 | přečteno 904x | Richard Mochal
load