Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Krize postupuje, TURNOV BUDUJE

krize

Zastupitelé TURNOVA pozdrželi některé menší projekty a vytvořili tak prvou "krizovou" rezervu rozpočtu v částce 20 milionů korun.

Zastupitelé TURNOVA pozdrželi některé menší projekty a vytvořili tak prvou "krizovou" rezervu rozpočtu v částce 20 milionů korun.

Starostka PhDr. HANA MAIEROVÁ představuje zásadní investice, na které Turnov získal finance z Evropské unie. Největší z nich bude ČISTÁ JIZERA, která si od turnovských obyvatel i návštěvníků v příštích více než dvou letech vyžádá nejméně tak vysokou míru tolerance jako rekonstrukce středu města v roce 1998.

Ator: BonusTV

Čas : 7,46 min. Velikost : 43,3 MB Broadband : 768 Kbps VBR 1024x576 pixel, PAL - STEREO


Vytvořeno 14.4.2009 | přečteno 767x | Richard Mochal
load