Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kamery nad ulicemi nebo strážníci v ulicích?

policie2

Jsou lepší kamery snímající ulice a lidi nebo strážníci městské policie přímo na ulicích mezi lidmi. To je jeden z nejčastějších námětů diskusí občanů Turnova, přetřásaný oficiálně i neformálně. Vydáno: 5.11.2007

Jsou lepší kamery snímající ulice a lidi nebo strážníci městské policie přímo na ulicích mezi lidmi. To je jeden z nejčastějších námětů diskusí občanů Turnova, přetřásaný oficiálně i neformálně. Celé město by na exkurzi do velína městské policie asi nemohlo. Ale BONUS TV ve spolupráci s turnovskou radnicí vás na tato místa zavede alespoň virtuálně, ale o to pohodlněji.

Moderátorka : Eva KORDOVÁ

Redaktor, kamera, režie : Milan BRUNCLÍK, BonusTV

Čas : 10,00 min. Velikost : 28,3 MB Broadband : 384 Kbps VBR 560x420 pixel, mono P 226

Vydáno: 5.11.2007


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 1162x | Richard Mochal
load